Parter

Salon 

 

Sercem żwirokiejskiego domu jest przestronny salon. Znajdziesz w nim duży stół z sześcioma krzesłami narożną kanapę. Praktyczne, rozkładane meble zapewnią relaks wszystkim mieszkańcom domu. Na szczególną uwagę zasługuje stylowa koza, przy której można ogrzać się w chłodne wieczory. Z salonu łatwo przejść na taras i ogród. Do dyspozycji domowników jest telewizor z dekoderem telewizji cyfrowej NC+. W tym pomieszczeniu na rozkładanej kanapie mogą spać wygodnie 2 osoby.

Kuchnia 

 

Salon połączony jest z kuchnią wyposażoną we wszystkie akcesoria, potrzebne do przygotowania posiłków. Dla Twojej wygody dostępny jest piekarnik, zmywarka, lodówka, zamrażarka czajnik elektryczny i płyta ceramiczna. Do dyspozycji gości oddajemy również komplet naczyń, garnków i sztućców. Wschodnio-południowe położenie sprawia, że przez cały dzień salon i kuchnia są skąpane w słońcu.

Sypialnia 1.

 

Zanurz się we wrzosowym ukojeniu. Sypialnia na parterze domu zapewni wyjątkowy relaks i wypoczynek po całym dniu wrażeń. Podwójne łoże szerokości dwóch metrów to gwarancja wygodny i komfortowego snu. W sypialni znajduje się toaletka z dużym lustrem i pojemna szafa wnękowa. Po obu stronach łóżka stoją szafki nocne z lampkami. Z okna tej sypialni można podziwiać piękne zachody słońca.

Łazienka 1.

 

Energetyzująca łazienka na parterze domu to gwarancja udanej pobudki. Oranż pomieszczenia zapewnia dobry nastrój i pomaga rozpocząć nowy dzień. Łazienka zapewni komfort miłośnikom długich kąpieli w narożnej wannie z zagłówkiem i amatorom szybkiego prysznica w przestronnej kabinie. W centralnym miejscu łazienki stoi umywalka z lustrem i nastrojowym oświetleniem. Duże, podwójne okno wpuszcza do pomieszczenia mnóstwo światła i świeżego powietrza.

Przyjedz

Kabikiejmy Dolne 24

11-040 Dobre Miasto

Napisz

tawilk@o2.pl

Zadzwoń

tel. 602 601 351

©2014 by Żwirokiejka

  • Facebook Long Shadow
Polub

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now