Ogród i dom letni

 

Nie ma nic przyjemniejszego niż beztroski relaks na świeżym powietrzu. Wokół Żwirokiejki znajdziesz mnóstwo przestrzeni na rozłożenie koca lub leżaków i spędzenie leniwych chwil na słońcu. Przy domu jest też miejsce na rozpalenie ogniska lub grilla. Lubisz gotować? Do Twojej dyspozycji jest ogród warzywny z grządkami pietruszki, cebuli i czosnku!

Taras 

 

Prawdziwą oazę ciszy i spokoju znajdziesz tuż po przekroczeniu progu salonu. Na tarasie obok domu możesz odpocząć przy drewnianym stole lub stylowym, wiejskim "szlabanie". Dobra lektura i butelka wina w towarzystwie najbliższych to najlepsza recepta na wypoczynek.

Plac Zabaw 

 

Planujesz odwiedzić Żwirokiejkę z dziećmi? Fantastycznie! Tuż obok domu znajdziesz prawdziwy raj dla najmłodszych: drewniany zamek z huśtawkami, schodami, zabawkami i rowerkami. Na dzieci czekają również piłki, skakanki i rakietki do badmintona. Mnóstwo frajdy na świeżym powietrzu gwarantowane.

Rzeka Łyna 

 

Niezwykle malownicza rzeka Łyna przepływa zaledwie 200 m. od domu. Spacerując po wzgórzach otaczających Żwirokiejkę można podziwiać jej liczne zakola. Brzegi Łyny to idealne miejsce na podpatrywanie dzikich ptaków, na przykład w czasie opalania lub wędkowania.

Las

 

Wysatrczy przekroczyć granicę Żwirokiejki, żeby znaleźć się w starym, pachnącym sosnami lesie. To idealne miejsce na długie spacery i wycieczki rowerowe. Przy odrobinie szczęścia można stanąć oko w oko z sarną, lisem lub stadem zajęcy. Późnym latem z lasu można wrócić z całym koszem aromatycznych grzybów.

Pasieka 

 

W bezpiecznej odległości od domu na terenie Żwirokiejki można podpatrywać życie warmińskich pszczół. Pracowite owady codziennie zapewniają ekologiczny i zdrowy miód. Więcej informacji o żwirokiejskiej "Pasiece Wilka" znajdziesz tutaj.

Łowienie ryb

 

Wędkarze na Żwirokiejce nie będą zawiedzeni. Ryby można łowić w dwóch miejscach: w rzece Łynie lub stawie przy domu. Wystarczy trochę cierpliwości i już można cieszyć się świeżą rybą usmażoną na patelni lub przygotowaną na grillu.

tel. 602 601 351
Kabikiejmy Dolne 24

11-040 Dobre Miasto

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now